Nasıl Yıkıyoruz
Halıdan Toz Alma
Kurutma Odamız
Bizi Arayın
billur halı yıkama

acibadem-hali-yikamaAcıbadem bölgesine hızlı ve ücretsiz servis hizmeti veren halı yıkama firmamız, hijyen kuralları doğrultusunda temizlik hizmetleri vermektedir.

Halı temizliği, yıkama işlemleri dışında , koltuk yıkama, halı tamiri ve yerinde duvardan duvara halı yıkama gibi konulardada profesyonel anlamda ve hijyenik kurallardan taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Acıbadem halı yıkama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz firmamız sitesi iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca nezih acıbadem ilçesinin en hijyenik ve temiz halı yıkama, temizlik hizmeti veren kurumsal firması olmanında mutluluğunu yaşamaktayız.

acıbadem halı yıkama

Hizmetlerimiz
  • HALI YIKAMA
  • KOLTUK YIKAMA
  • YORGAN YIKAMA
  • BATTANİYE YIKAMA
Kapıda Ödeme

Halı Yıkama
Halı yıkama yılda bir kaç defa kullanıma bağlı olarak hijyenik şartlarda ve tam otomatik makinalar ile yapılması gereken temizlik hizmetidir. Lila halı yıkama sizlere bu çözümleri sunmaktadır. Firmamız sağlığınızı çok ciddiye aldığı için kullandığı ürünlerin kimyasal içerikli olmamasına özen gösteriyor. Kullanılan şampuanların tamamı doğal olup bitkisel özlüdür. Size bu eşsiz hizmeti sunarken de en hijyenik şartları sağlıyor ve halılarınızı hiç el değmeden yıkıyoruz.