Nasıl Yıkıyoruz
Halıdan Toz Alma
Kurutma Odamız
Bizi Arayın
billur halı yıkama

Ataşehir halı yıkama firması arıyorsanız sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Halı yıkama mutlak hijyenik çalışmayı gerektiren bir çalışmadır. Bilindiği gibi halılar üstünde yeri gelir, otururuz, uzanırız, çocuklarımız var ise üzerlerinde emeklerler, bu durumda halı temizliğine büyük önem verilmesi gerekmektedir. Konumuz hijyenik halı yıkama olunca ataşehir de profesyonel kuruluş olan lila ataşehir halı yıkama firmamıza güvenebilir ve halılarınızın yıkanması konusunda bizlerden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Unutmayınız ki günlük ev, ofis temizliği gibi çalışmaların yanında en az yılda 2 kere halılarınızı yıkatmanız sizin ve ailenizin sağlığı açısından mutlak suretle yapılması gerekmektedir.

Lila halı yıkama ataşehir in en nezih, hijyen ve kurumsal halı yıkama firması olmaktan mutluluk duymaktadır. İşinde uzman çalışan ekibimiz her anlamda tecrübesiyle kendini kanıtlamış, işinin eğitimi almış profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Lila halı yıkama ya her anlamda güvenebilirsiniz. Ataşehir bölgesinde profesyonel temizlik arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Hizmetlerimiz
  • HALI YIKAMA
  • KOLTUK YIKAMA
  • YORGAN YIKAMA
  • BATTANİYE YIKAMA
Kapıda Ödeme

Halı Yıkama
Halı yıkama yılda bir kaç defa kullanıma bağlı olarak hijyenik şartlarda ve tam otomatik makinalar ile yapılması gereken temizlik hizmetidir. Lila halı yıkama sizlere bu çözümleri sunmaktadır. Firmamız sağlığınızı çok ciddiye aldığı için kullandığı ürünlerin kimyasal içerikli olmamasına özen gösteriyor. Kullanılan şampuanların tamamı doğal olup bitkisel özlüdür. Size bu eşsiz hizmeti sunarken de en hijyenik şartları sağlıyor ve halılarınızı hiç el değmeden yıkıyoruz.