Nasıl Yıkıyoruz
Halıdan Toz Alma
Kurutma Odamız
Bizi Arayın
billur halı yıkama

Fabrikamıza gelen halılar toz alma işleminden sonra yıkama işlemine tabii tutulur. Yıkama işleminde halınız personel tarafından tam otomatik halı yıkama makinemize verilir. Makine ye gelen halı öncelikle ön ve alt tarafta bulunan şampuan nuzulları sayesinde halı şampuanlanmış olur. Daha sonra ön alt fırçalarla halınızın altı ve üstü yıkanmış olur. Bantta ilerleyen halı tekrar şampuanlanarak 4 lü grup halı yıkama fırçasında tekrar yıkanmış olur.

Daha sonra arkada bulunan su nozullarıyla halıya su verilir ve arkada bulunan 4’ lü fırça grubuyla durulaması yapılır. İlerleyen halı, halının üstünde hareketli sistem sayesinde tazyikli tabancayla tekrar durulaması yapılır. Ve son olarak durulaması yapılan halı üzerinde kalma ihtimaline karşı vakumlanarak toz, kıl gibi etkenlerden temizlenmiş olarak rulo yapılır. Bu işlemin hepsini makinemiz otomatik olarak kendisi yapmaktadır. Yıkama işlemi biten halı fazla suyundan arıtılmak için santrifüj makinesine verilerek fazla suyundan arıtılır.

Hizmetlerimiz
  • HALI YIKAMA
  • KOLTUK YIKAMA
  • YORGAN YIKAMA
  • BATTANİYE YIKAMA
Kapıda Ödeme

Halı Yıkama
Halı yıkama yılda bir kaç defa kullanıma bağlı olarak hijyenik şartlarda ve tam otomatik makinalar ile yapılması gereken temizlik hizmetidir. Lila halı yıkama sizlere bu çözümleri sunmaktadır. Firmamız sağlığınızı çok ciddiye aldığı için kullandığı ürünlerin kimyasal içerikli olmamasına özen gösteriyor. Kullanılan şampuanların tamamı doğal olup bitkisel özlüdür. Size bu eşsiz hizmeti sunarken de en hijyenik şartları sağlıyor ve halılarınızı hiç el değmeden yıkıyoruz.