Nasıl Yıkıyoruz
Halıdan Toz Alma
Kurutma Odamız
Bizi Arayın
billur halı yıkama

Üsküdar bölgesinin en hijyenik fabrikası olmanın mutluluğunu yaşamak ile beraber, diğer halı yıkama firmaları ile karşılaştırılmamız gerektiğinide belirtmek isteriz. Üsküdar halı yıkama, tam otomatik halı yıkama, sıkma makinası ve kapalı ortam kurutma alanına sahiptir. Üsküdar bölgesinde en hızlı servisine ve en temiz halı yıkama firmasına sahip olmamızın müşterilerimiz tarafından tercih edilmemiz ile doğru orantılıdır.

Üsküdar halı yıkama fabrikamız, halılardaki kir ve toz kütlelerinin müşterilerimizin sağlığı açısından ne gibi tehdit içerdiğinin farkında olmasıyla beraber hijyenik halı yıkama prensibinden asla taviz vermemekteyiz. Lila halı yıkama firmamız, üsküdar ilçesinin tüm semtlerine halı yıkama hizmeti vermektedir. Bizlerden destek almak isterseniz firmamız sitesinin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Geleneksel elde halı yıkama işlemi, ülke teknolojimizin gelişmesiyle halı yıkama sektörüne de faydası olmuştur, bizler lila halı yıkama olarak teknolojinin bizlere sunduğu tam otomatik halı yıkama makinaları ile halılarınızı temizlemekteyiz. Kullanmış olduğumuz halı yıkama şampuanlarıda bu noktada ithal ve kimyasal karışı olmayan bitki özlü şampuanlardır, Şampuan halıyı yıpratmamalıdır, üsküdar bölgesinde doğru halı yıkama şampuanı kullanan firmalar arasında olmak da bizlere mutluluk vermektedir.

Profesyonel halı temizliğinde eşsiz isim lila halı yıkama fabrikası. Üsküdar bölgesinin rakipsiz tek halı yıkama firması.

Hizmetlerimiz
  • HALI YIKAMA
  • KOLTUK YIKAMA
  • YORGAN YIKAMA
  • BATTANİYE YIKAMA
Kapıda Ödeme

Halı Yıkama
Halı yıkama yılda bir kaç defa kullanıma bağlı olarak hijyenik şartlarda ve tam otomatik makinalar ile yapılması gereken temizlik hizmetidir. Lila halı yıkama sizlere bu çözümleri sunmaktadır. Firmamız sağlığınızı çok ciddiye aldığı için kullandığı ürünlerin kimyasal içerikli olmamasına özen gösteriyor. Kullanılan şampuanların tamamı doğal olup bitkisel özlüdür. Size bu eşsiz hizmeti sunarken de en hijyenik şartları sağlıyor ve halılarınızı hiç el değmeden yıkıyoruz.