Halı Yıkama Siparişi Sayfası

Merhaba, halı yıkama siparişi sayfasında sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemiz adına yukarıdaki formu doldurabilirsiniz. Yukarıdaki formda vereceğiniz tüm bilgiler sizlere ulaşabilmek için kullanılacaktır. Girilecek bilgiler veritabanımızda saklı tutulmayıp, kesinlikle farklı firmalar ve şahıslarla paylaşılmayacaktır. Formdaki verileri eksiksiz doldurduğunuzda sizlere en kısa sürede ulaşacağız.

HALI YIKAMA SİPARİŞ

Halı Yıkama Hizmeti

Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Tecrübeli ekibimiz ile halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkama, koltuk temizliği, yorgan, battaniye yıkama, halı kenarı overlok konusun da sayılı öncü firmalar arasındayız. Halı yıkama ve el halılarının temizliği için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızda mevcuttur. Tesisimiz günde 1000 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir.
Anadolu yakasındaki müşterilerimizin halılarını 8 saat içinde teslim alacak araç kapasitesine sahibiz .
Bizi tercih etmeniz, sizlere daha iyiyi sunma gayretimizi arttırıyor…
Sitemizde anlatmaktan çok daha rahat anlaşılabilmesi ve gerçekliliğini ispat edebilme adına videolara yer verdik. Biliyoruz ki halı yıkama sektöründeki çok büyük kesim müşteriyi kandırma adına kendi bünyesinde olmayan ekipmanların resimlerini , videolarını internet sitelerine koymakta ve müşteriyi mağdur etmektedir.
Videolarımızda özellikle fon müziği koymadık ki firmamızın adını duyabilin. Personelimizi firma kıyafetleriyle videoya aldık ki internetten toplama bir video olmadığını, kesinlikle gerçek bize ait bir video olduğu anlaşılabilsin. Mesai saatleri içerisinde haber vermeksizin tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizliğimize garanti veriyoruz. Memnun kalmazsanız %100 para iadesi yapıyoruz.

KOLTUK YIKAMA SİPARİŞ

Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  son derece kaliteli ve ürünün temel özelliklerine asla zarar vermeyecek şekilde profesyonel olarak koltuklarınızı ve oturma gruplarınızı tertemiz yapıyor. İstenildiği taktirde kendi fabrikamızda istenildiği taktirde yerinde temizleme hizmetiyle Lila Yıkama ve Temizlik Şirketi her zaman kaliteli servis anlayışıyla sizlerle.

BATTANİYE YIKAMA SİPARİŞ

Kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından birisi de battaniyelerimizdir. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise battaniyelerin sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleri ve belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  battaniyelerinizi son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.

YORGAN YIKAMA SİPARİŞ

Kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından biri diğeri de yorganlarımızdır. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise yorganların sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleri ve belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  yorganlarınızı son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.