Halı Yıkama Fiyatları

MAKİNE HALISI 7.00 TL
AKRİLİK MAKİNE HALISI 8.00 TL
MAKİNE YÜNÜ 10.00 TL – 12.00 TL
MAKİNE NEPAL HALI 10.00 TL
YÜN HALI 16.00 TL
STEP HALI 22.00 TL
SHAGGY HALI 10.00 TL
NEPAL HALI 22.00 TL
İPEK HALI 50.00 TL
TUFTING HALI 10.00 TL
DERİ HALI 20.00 TL
ÇİN HALISI 25.00 TL
BATTANİYE YIKAMA 30.00 TL
HALI KENARI OVERLOK 7.00 TL
KOLTUK TEMİZLEME 250 TL
ELYAF YORGAN YIKAMA 40.00 TL
YÜN YORGAN YIKAMA 50.00 TL
PAMUK YORGAN YIKAMA 60.00 TL
STORE PERDE YIKAMA 12.00 TL
HALI SAÇAK TAMİRİ FİYAT ALINIZ…

KREDİ KARTI İLE KAPIDA ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

HALI YIKAMA FİYATLARI

FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

Halı Yıkama Ücreti

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama fiyatlarımızda oldukça uygundur. Bunun yanında çeşitli kampanyalar da düzenlemekteyiz. Halı yıkamada kampanyalı fiyatlarımıza ulaşmak için kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamızın adını duyabilmeniz için; videolarımıza fon müziği koymadık. Personelimizi firma kıyafetleriyle videoya alma sebebimiz; internetten toplama bir video olmadığını, kesinlikle gerçek bize ait bir video olduğu anlaşılabilsin. Mesai saatleri içerisinde haber vermeksizin tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizliğimize garanti veriyoruz. Memnun kalmazsanız %100 para iadesi yapıyoruz.
Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.
Çok sık kullanılmayan veya fazla kullanılmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, bakterilere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır. Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olur fakat halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilir.
Lila halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.
Halı yıkama sıklığı konusunda birçok uzman halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.
Son yıllarda yıkama firmaları sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehine gibi gözükse de, aslında aleyhlerine olmuştur. Çünkü; başta İstanbul olmak üzere yıkama firmaları bile istenen kalite standardını henüz yakalayamamışlardır. %100 Memnuniyet garantisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz