Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Kadıköy Halı Yıkama

Firmamız Anadolu Bölgesinde özellikle Kadıköy ‘de Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir, halı yıkama servisimiz ücretsizdir.

Servis aracımızla halılarınızı evinizden alıyor, yıkama, temizleme işlemini yapıyor ve evinize ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz.

Eğer isterseniz uzman ekibimizle halı ve koltuklarınızı yerinde temizliyoruz.

Halı Yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz. Kadıköy lila halı yıkama fabrikası olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Halılarınız üzerinde inatçı çıkmayan lekeler oluşmuş olabilir bu tür durumlarda lütfen Kadıköy halı yıkama firmamıza güvenin ve lekelerden iz kalmadığına şahit olabilirsiniz. Uzun süre kullanmadığınız halılar nem yada rutubetten dolayı koku yapabilir, kullandığımız halı yıkama şampuanları ve halı yıkama parfümlerimiz ile halılarınız mis gibi kokar, yenilenmişcesine ilk günkü görünümüne kavuşur . Evinizde evcil hayvan besliyor olabilirsiniz, zamanla halılarınızın gözle gözükmeyen diplerine beslediğiniz hayvanlarınıza ait tüylerin yerleşmesi kaçınılmazdır, lila halı yıkama kullandığı profosyonel Halı tozu alma cihazı ile , yıkama öncesi halılarınızın derinlemesine tozunu almaktadır. Ayrıca firmamız, Üsküdar halı yıkama , Ümraniye halı yıkama gibi bölgelerde de profesyonel temizlik şirketleri anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Halı yıkama işlemi şu sırayla devam etmektedir. Öncelikle Halılarınız halı tozu alma cihazında tozu alınır ardından halı yıkama makinaları ile yıkanır sonrasında halı sıkma cihazında derinlemesine suyu sıkılır bu işlem halılara zarar vermemek adına üretilen cihazlar ile yapılmaktadır, bütün bu işlemlerden sonra halı kurutma odamızda halınız sıcak hava kompresörü ile tam anlamıyla kurutulur. Son işlem olarak halı paketleme cihazımızda halınızın kalite kontrolü yapılır, halınız parfümlenerek paketlenir ve tüm bu işlemler siz halınızı verdikten en geç 2 gün sonra tamamlanır ve ücretsiz servisimiz ile evinize yada iş yerlerinize teslimi yapılır. Fabrikamızı ziyaret ederek halılarınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz yada dilerseniz halı yıkama videolarımıza göz atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız da hijyenik kurallara uyulmakta olup kullandığımız halı yıkama şampuanları organiktir ve zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bizlere halı yıkama Kadıköy diyebilirsiniz çünkü biz Kadıköy de ki en hijyenik ve profesyonel halı yıkama şirketiyiz.

Bir cevap yazın