Koltuk Yıkama Hizmeti

Lila Koltuk Yıkama Hizmeti, Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri son derece kaliteli ve ürünün temel özelliklerine asla zarar vermeyecek şekilde profesyonel olarak koltuklarınızı ve oturma gruplarınızı tertemiz yapıyor. İstenildiği taktirde kendi fabrikamızda istenildiği taktirde yerinde temizleme hizmetiyle Lila Yıkama ve Temizlik şirketi her zaman kaliteli servis anlayışıyla sizlerle.

Koltuk yıkama hizmetini ev ve ofislerinize kadar getiriyoruz, üstelik ücretsiz servisimiz ile! Lila Halı Yıkama kalitesi ile koltuk, oturma grubu, L kanepe gibi taşınmaz eşyalarınız yerinde yıkama hizmeti ile temizliyoruz.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcut iken, bu sistemde öncelikle; koltuklarınızı güçlü vakum makinasıyla vakumlanıp tozdan arındırılır. Daha sonra koltuğun kumaşına göre hazırladığımız özel şampuanlarla koltuğun kumaş kaplı her yeri köpüklenir. Köpüklenmiş olan koltuk fırçalanır. Var olan lekeler bu fırçalama sayesinde çıkartıldıktan sonra, kumaşta kalan şampuan koltuk yıkama makinası sayesinde vakumlanarak giderilir bir nevi durulama işlemi yapılır.

Daha sonra koltukta var ise ahşap veya deri yüzeyler temizlenip parlatılır.
Eviniz veya işyeriniz havadar bir konumdaysa gün içinde koltuklarınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Koltuk yıkama hizmetimizden siz de yararlanın, kurumsal koltuk yıkama hizmetini uygun fiyata alın. Koltuk yıkama fiyat listemizi inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Koltuk yıkamaya neden önem vermeliyiz?

Başlıca sebepleri arasında; deri hastalıklarından, astıma, bronşite ve pek çok alerjik hastalığa sebep olurlar. Sıradan bir silme işlemiyle koltuklardan arındırılması pek mümkün olmayan bu canlıların tamamen ortadan yok edilmesi için profesyonel bir temizlik gerekmektedir. Islak ya da kuru olarak pek çoğumuz koltuklarımızın temizliğini yaparız daha doğrusu temizlediğimizi zannederiz. Aslında bu yaptığımız işlemle hem kirlerin koltuğun daha da derinlerine inmesine, hem var olan lekelerin kalıcı olmasına ve yayılmasına hem de koltukta kalan nem ve tozun ev akarlarına üreme ortamı sağlamasına sebep olmuş oluruz. En iyisi biz koltuk yıkama işini gelin bilen firmalara bırakalım. Bu firmalar içinde en iyilerinin başında gelen İstanbul koltuk yıkama size profesyonel bir hizmet sunmaktadır.Kaliteli bir ekip ve sağlıklı malzemelerle iş yapan aynı zamanda alanında uzman olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için titizlik ve hassasiyetle çalışmaktadır. Kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti içinhttps://www.lilahaliyikama.com adresinden sitemizi ziyaret edebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.