Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Ümraniye Halı Yıkama

Ümraniye Halı Yıkama servisimiz ücretsizdir. Ümraniye de hijyenik koşullarda halı yıkatmak isteyen herkes Lila Halı Yıkama firmasını seçiyor, Bizi tercih edenler hijyenik koşullarda halılarının yıkandıklarını ve ücretsiz ve hızlı servis imkanına sahip olduklarını biliyorlar. Ümraniye yıkama olarak yıkama işlemleri profesyonel bir çalışma sonucunda gerçekleşmektedir.

Halı yıkama şampuanı olarak da bitki özlü kimyasal içermeyen halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Şampuan bir halının ne kadar temiz yıkandığının da göstergesidir. Ayrıca Ümraniye de hijyenik koşullar dan taviz vermeden halı yıkayan firma olmaktan da mutluluk duymaktayız. Firmamız çalışanları halı yıkama, yerinde yıkama, koltuk yıkama gibi uzman operasyonlarda eğitim almış, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Halılarınızı uzmanların yıkamaması temizliğin yanı sıra halılarınızın zarar uğramasına yol açabilir, firma personelimiz her anlamda tecrübeli ve işinde uzmandır.

Halı Yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz. Ümraniye Halı Yıkama fabrikası olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama işlem adımları:

Halı yıkama işlemi şu sırayla devam etmektedir. Öncelikle halılarınız, halı tozu alma cihazında tozu alınır. Ardından halı yıkama makinaları ile yıkanır sonrasında halı sıkma cihazında derinlemesine suyu sıkılır. Bu işlem halılara zarar vermemek adına üretilen cihazlar ile yapılmaktadır. Bütün bu işlemlerden sonra halı kurutma odamızda halınız sıcak hava kompresörü ile tam anlamıyla kurutulur. Son işlem olarak halı paketleme cihazımızda halınızın kalite kontrolü yapılır, halınız parfümlenerek paketlenir ve tüm bu işlemler siz halınızı verdikten en geç 2 gün sonra tamamlanır ve ücretsiz servisimiz ile evinize yada iş yerlerinize teslimi yapılır. Fabrikamızı ziyaret ederek halılarınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz yada dilerseniz halı yıkama videolarımıza göz atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız da hijyenik kurallara uyulmakta olup kullandığımız halı yıkama şampuanları organiktir ve zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bizlere halı yıkama Ümraniye diyebilirsiniz çünkü biz Ümraniye deki en hijyenik ve profesyonel halı yıkama şirketiyiz.

Bir cevap yazın