Üsküdar Halı Yıkama Hizmeti

Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Üsküdar Halı Yıkama

Üsküdar’da Halı Yıkama servisimiz ücretsizdir. Üsküdar bölgesinin en hijyenik fabrikası olmanın mutluluğunu yaşamak ile beraber, diğer halı yıkama firmaları ile karşılaştırılmamamız gerektiğini de belirtmek isteriz. Üsküdar yıkama, tam otomatik halı yıkama, sıkma makinesi ve kapalı ortam kurutma alanına sahiptir. Üsküdar bölgesinde en hızlı servisine ve en temiz halı yıkama firmasına sahip olmamızın müşterilerimiz tarafından tercih edilmemiz ile doğru orantılıdır.

Üsküdar yıkama fabrikamız, halılardaki kir ve toz kütlelerinin müşterilerimizin sağlığı açısından ne gibi tehdit içerdiğinin farkında olmasıyla beraber hijyenik halı yıkama prensibinden asla taviz vermemekteyiz. Lila halı yıkama firmamız, Üsküdar ilçesinin tüm semtlerine halı yıkama hizmeti vermektedir. Bizlerden destek almak isterseniz firmamız sitesinin iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Geleneksel elde halı yıkama işlemi, ülke teknolojimizin gelişmesiyle halı yıkama sektörüne de faydası olmuştur, bizler lila halı yıkama olarak teknolojinin bizlere sunduğu tam otomatik halı yıkama makinaları ile halılarınızı temizlemekteyiz. Kullanmış olduğumuz halı yıkama şampuanları da bu noktada ithal ve kimyasal karışı olmayan bitki özlü şampuanlardır, Şampuan halıyı yıpratmamalıdır, Üsküdar bölgesinde doğru halı yıkama şampuanı kullanan firmalar arasında olmak da bizlere mutluluk vermektedir.

Profesyonel halı temizliğinde eşsiz isim Lila Halı Yıkama fabrikası. Üsküdar bölgesinin rakipsiz tek halı yıkama firması.

Halı yıkama işlem adımları:

Halı yıkama işlemi şu sırayla devam etmektedir. Öncelikle halılarınız, halı tozu alma cihazında tozu alınır. Ardından halı yıkama makinaları ile yıkanır sonrasında halı sıkma cihazında derinlemesine suyu sıkılır. Bu işlem halılara zarar vermemek adına üretilen cihazlar ile yapılmaktadır. Bütün bu işlemlerden sonra halı kurutma odamızda halınız sıcak hava kompresörü ile tam anlamıyla kurutulur. Son işlem olarak halı paketleme cihazımızda halınızın kalite kontrolü yapılır, halınız parfümlenerek paketlenir ve tüm bu işlemler siz halınızı verdikten en geç 2 gün sonra tamamlanır ve ücretsiz servisimiz ile evinize yada iş yerlerinize teslimi yapılır. Fabrikamızı ziyaret ederek halılarınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz yada dilerseniz halı yıkama videolarımıza göz atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız da hijyenik kurallara uyulmakta olup kullandığımız halı yıkama şampuanları organiktir ve zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bizlere halı yıkama Üsküdar diyebilirsiniz çünkü biz Üsküdar deki en hijyenik ve profesyonel halı yıkama şirketiyiz.

Bir cevap yazın