Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Acıbadem Halı Yıkama

Acıbadem Halı Yıkama servisimiz ücretsizdir. Acıbadem bölgesine hızlı ve ücretsiz servis hizmeti veren halı yıkama firmamız, hijyen kuralları doğrultusunda temizlik hizmetleri vermektedir.

Halı temizliği, yıkama işlemleri dışında , koltuk yıkama, halı tamiri ve yerinde duvardan duvara halı yıkama gibi konularda da profesyonel anlamda ve hijyenik kurallardan taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Acıbadem yıkama hizmeti almak isteyen değerli müşterilerimiz firmamız sitesi iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca nezih Acıbadem ilçesinin en hijyenik ve temiz halı yıkama, temizlik hizmeti veren kurumsal firması olmanında mutluluğunu yaşamaktayız.

Halı Yıkama işlemi sizlerin rutin olarak yıkadığınız halılara ek olarak yılda bir defa yaptırmanız gereken önemli bir temizliktir. Sizlerde tahmin edersiniz ki evleriniz de yıkadığınız halılar uygun alet ve cihazlarla yıkanmadığından gerekli hijyeni sağlayamaz. Acıbadem Halı Yıkama fabrikası olarak son teknoloji halı yıkama cihazlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama işlem adımları:

Halı yıkama işlemi şu sırayla devam etmektedir. Öncelikle halılarınız, halı tozu alma cihazında tozu alınır. Ardından halı yıkama makinaları ile yıkanır sonrasında halı sıkma cihazında derinlemesine suyu sıkılır. Bu işlem halılara zarar vermemek adına üretilen cihazlar ile yapılmaktadır. Bütün bu işlemlerden sonra halı kurutma odamızda halınız sıcak hava kompresörü ile tam anlamıyla kurutulur. Son işlem olarak halı paketleme cihazımızda halınızın kalite kontrolü yapılır, halınız parfümlenerek paketlenir ve tüm bu işlemler siz halınızı verdikten en geç 2 gün sonra tamamlanır ve ücretsiz servisimiz ile evinize yada iş yerlerinize teslimi yapılır. Fabrikamızı ziyaret ederek halılarınızın nasıl yıkandığını görebilirsiniz yada dilerseniz halı yıkama videolarımıza göz atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız da hijyenik kurallara uyulmakta olup kullandığımız halı yıkama şampuanları organiktir ve zararlı kimyasal maddeler kullanılmamaktadır. Bizlere halı yıkama Acıbadem diyebilirsiniz çünkü biz Acıbadem deki en hijyenik ve profesyonel halı yıkama şirketiyiz.

Anadolu yakasında ki müşterilerimizin halılarını 8 saat içinde teslim alacak araç kapasitesine sahibiz. Bizi tercih etmeniz,  sizlere daha iyiyi sunma gayretimizi arttırıyor… Sitemizde anlatmaktan çok daha rahat anlaşılabilmesi ve gerçekliliğini ispat edebilme adına videolara yer verdik. Biliyoruz ki halı yıkama sektöründeki çok büyük kesim müşteriyi kandırma adına kendi bünyesinde olmayan ekipmanların resimlerini , videolarını internet sitelerine koymakta ve müşteriyi mağdur etmektedir.

Bir cevap yazın