Kartal Halı Yıkama

Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Kartal Halı Yıkama

Firmamız Anadolu Bölgesinde özellikle Kartal‘da Halı Yıkama Hizmeti Vermektedir, halı yıkama servisimiz ücretsizdir. Servis aracımızla halılarınızı evinizden alıyor, yıkama, temizleme işlemini yapıyor ve evinize ücretsiz servisimiz ile teslim ediyoruz. Eğer isterseniz uzman ekibimizle halı ve koltuklarınızı yerinde temizliyoruz. Kartal Halı Yıkama hizmetimizden son derece memnun olan bölgelerimizden sadece birisidir.

Halı yıkama işlemleriniz bittikten sonra halılarınızın tam anlamıyla kuru kaldığından emin olmadıktan sonra halılarınızı sizlere teslim etmiyoruz ve Lila Halı Yıkamafabrikası olarak bu konuda fazlasıyla hassas davranıyoruz. Nemli kanal halıların en büyük sorunu kısa süre sonra bakteri üretiyor ve kokuyor olmasıdır. Üreyen bakteriler hem çocuklarınızın hem de sizlerin sağlığını olumsuz etkileyecektir ve firma olarak bunu hiçbir zaman istemeyiz! Halı yıkama işlemlerini büyük bir titizlik ile yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimize ürünlerinizi en özel şekilde teslim ediyoruz. Paketleme ve yıkama işlemleri profesyonel bir şekilde yapılır ve kusursuz bir şekilde teslim edilir. Yaptığımız çalışmaları dilerseniz web sitemizden takip edebilirsiniz ve siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz ayrıcalıkları da yine bu adresten takip etmeniz mümkündür.

Lila Halı Yıkama fabrikası olarak bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve siz müşterilerimizin sağlığıdır bu yüzden yıkama işlemlerinde herhangi bir hata yapmamaya gayret gösteriyoruz ve meydana gelebilecek her türlü sorun için sizlere garantili hizmet sunuyoruz. Telafi hizmetimiz en kısa sürede yapılır ve mağduriyetiniz en kısa sürede giderilir ancak şimdiye kadar yaptığımız işlerde herhangi bir sorun yaşamadık ve yaşayacağımızı da tahmin etmiyoruz. Halılarınız teslim anında en iyi şekilde ambalajlanıyor ve yine sizlere teslim ederken aynı titizlikle teslim ediliyor, üstelik teslim süresi oldukça kısadır ve zaman konusunda da sizleri mağdur etmiyoruz.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Firmamızın adını duyabilmeniz için; videolarımıza fon müziği koymadık. Personelimizi firma kıyafetleriyle videoya alma sebebimiz; internetten toplama bir video olmadığını, kesinlikle gerçek bize ait bir video olduğu anlaşılabilsin. Mesai saatleri içerisinde haber vermeksizin tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizliğimize garanti veriyoruz. Memnun kalmazsanız %100 para iadesi yapıyoruz.
Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.
Çok sık kullanılmayan veya fazla kullanılmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, bakterilere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır. Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olur fakat halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilir.
Lila halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.
Halı yıkama sıklığı konusunda birçok uzman halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.
Son yıllarda yıkama firmaları sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehine gibi gözükse de, aslında aleyhlerine olmuştur. Çünkü; başta İstanbul olmak üzere yıkama firmaları bile istenen kalite standardını henüz yakalayamamışlardır. %100 Memnuniyet garantisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Bir cevap yazın