Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama Servisi – Anadolu Yakası Halı Yıkama
Maltepe de hijyenik koşullarda halı yıkatmak isteyen herkes Lila Halı Yıkama firmasını seçiyor, bizi tercih edenler hijyenik koşullarda halılarının yıkandıklarını ve ücretsiz ve hızlı servis imkanına sahip olduklarını biliyorlar. Maltepe halı yıkama olarak yıkama işlemleri profesyonel bir çalışma sonucunda gerçekleşmektedir. Yıllardan beri sektörün lideriyiz. Sektörümüzde son zamanlarda halı yıkama firması olarak faaliyet gösteren birçok merdiven altı şirketler açılmıştır. Oto yıkama servislerinde halılar yıkanıp, hijyen ve temizlik konusunda güvensiz olan bu firmalar sağlık ve halı temizliği açısından son derece riskli firmalardır. Sağlık temizlik ve halılarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız en gelişmiş modern otomatik halı yıkama makinalarında servis hizmeti veren Maltepe Halı Yıkama hizmetinizdedir.

Temizlik, hijyen ve güvenin adresi
Bölge Halı Yıkama olarak her cins halılarınızı son teknoloji otomatik makinalarımızla garantili olarak yıkıyoruz. Halının cinsine ve türüne göre halı temizliği yapmaktayız. Battaniye, yorgan, koltuk yıkama hizmetlerimizin yanı sıra; halı tamiri ve halı kenarlarına overlok hizmeti de vermekteyiz. Halılarınız ücretsiz adresten alınıp, adrese teslim edilir.

Halı Yıkamada Profesyonelliğin Adresi LİLA HALI YIKAMA
Halılarınızın Şirketimiz tarafından yıkanması halının yüzde yüz hijyen, yüzde yüz temizlikle buluşması anlamına gelir. Son teknoloji ve en modern otomatik halı yıkama makinalarıyla halılarınızı yıkamaktayız.

Bir cevap yazın