Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorgan Yıkama Hizmeti

Yorgan Yıkama Hizmeti, Lila Halı Yıkama Fabrikası’nın ücretsiz servis imkanı ile sizlere sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından biri diğeri de yorganlarımızdır. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise yorganların sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleridir. Belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri yorganlarınızı son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.

Lila Halı Yıkama Fabrikası yorgan yıkama işleminin, evlerinizde bulunan çamaşır makinalarınızdan farkı daha endüstriyel ekipmanlarla sürecin ilerlemesi ve birkaç işlemden geçmesidir.

Yorgan yıkama fabrikamız öncelikle yorganları temizleme işlemine başlamadan hemen önce var olan inatçı lekeleri çıkarmakla işe başlar.

Yorgan içerisinde kalan ufacık bir nem bile olsa ilerde büyük sorunlara yol açabilmektedir. Tamamen kurumuş olan yorganlarınızı paketleyerek parfüm kokuları içerisinde adresinize teslim etmekteyiz.

Profesyonel yorgan yıkama ve battaniye yıkama işlemlerinde makinalar hep aynı yöne doğru sıkma yaptıklarından herhangi bir deformasyon veya kırışma oluşmaz. Yorgan yıkama fabrikamızdan çıkan yorganlar tabiri caizse yeni ütülenmiş gibi dümdüz olarak çıkarlar.

Yorgan yıkama makinalarında ön yıkama, ana yıkama, durulama, sıkma, gibi işlemlerden geçer. Yıkama işlemi biten yorganlar sonrasında kurutma işlemi için kurutma makinası bulunan özel odalara yada kurutma askılarına asılır.

Battaniye ve yorgan temizleme hizmetinde bünyemizde bulunan battaniye ve yorgan yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir.

Lila Halı Yıkama olarak profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize ücretsiz servis imkanı sağlıyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

‘Hizmet verdiğimiz servis bölgeleri: