HALI YIKAMA

Halı Yıkama Hizmeti Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Tecrübeli ekibimiz ile halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkama, koltuk temizliği, yorgan, battaniye yıkama, halı kenarı overlok konusun da sayılı öncü firmalar arasındayız.
Halı yıkama ve el halılarının temizliği için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızda mevcuttur. Tesisimiz günde 1000 m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir.
Anadolu yakasında ki müşterilerimizin halılarını 8 saat içinde teslim alacak araç kapasitesine sahibiz .
Bizi tercih etmeniz, sizlere daha iyiyi sunma gayretimizi arttırıyor…
Sitemizde anlatmaktan çok daha rahat anlaşılabilmesi ve gerçekliliğini ispat edebilme adına videolara yer verdik. Biliyoruz ki halı yıkama sektöründeki çok büyük kesim müşteriyi kandırma adına kendi bünyesinde olmayan ekipmanların resimlerini , videolarını internet sitelerine koymakta ve müşteriyi mağdur etmektedir.
Videolarımızda özellikle fon müziği koymadık ki firmamızın adını duyabilin. Personelimizi firma kıyafetleriyle videoya aldık ki internetten toplama bir video olmadığını, kesinlikle gerçek bize ait bir video olduğu anlaşılabilsin. Mesai saatleri içersinde haber vermeksizin tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizliğimize garanti veriyoruz. Memnun kalmazsanız %100 para iadesi yapıyoruz.

KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama Hizmeti Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  son derece kaliteli ve ürünün temel özelliklerine asla zarar vermeyecek şekilde profesyonel olarak koltuklarınızı ve oturma gruplarınızı tertemiz yapıyor. İstenildiği taktirde kendi fabrikamızda istenildiği taktirde yerinde temizleme hizmetiyle Lila Yıkama ve Temizlik şirketi her zaman kaliteli servis anlayışıyla sizlerle.

BATTANİYE YIKAMA

Battaniye Yıkama Hizmeti Kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından birisi de battaniyelerimizdir. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise battaniyelerin sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleri ve belirli ortam ve sıcaklık ederecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  battaniyelerinizi son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.

YORGAN YIKAMA

Yorgan Yıkama Hizmeti Kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından biri diğeri de yorganlarımızdır. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise yorganların sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleri ve belirli ortam ve sıcaklık ederecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri  yorganlarınızı son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.

YERİNDE YIKAMA SERVİSİ

Yerinde Yıkama Hizmeti Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri istenildiği taktirde yerinde temizlik hizmetleri de sağlayabilmektedir. Uzman ekibimiz ile halı, yorgan, battaniye, perde , koltuk takımları gibi ürünlerin temizlik işlemlerini  yerinde sağlayabilen bir hizmet altyapısı ile buradayız.

ÜCRETSİZ SERVİS

Ücretsiz Yıkama Servisi Lila halı yıkama ve temizlik hizmetleri belirli ürün ve hizmetler için 30 TL ve üzeri sipariş tutarlarınız için ücretsiz servis desteği sağlanmaktadır. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.