Battaniye Yıkama Hizmeti

Lila Battaniye Yıkama Hizmeti ile, kış aylarının vazgeçilmez eşyalarından birisi olan battaniyelerinize daha sağlıklı sarılabileceksiniz. Dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan birisi ise battaniyelerin sandığımızdan çok daha fazla derecede kirlenebilecekleridir. Belirli ortam ve sıcaklık derecelerinde ciddi anlamda mikrop barındırabilecek özellikte olmalarıdır. Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri battaniyelerinizi son derece hijyenik şartlarda ilk aldığınız gündeki gibi tertemiz ve sağlıklı bir şekilde size teslim eder.

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorgan ve battaniyeler aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyormusunuz?

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun.

Firmamızda yorgan ve battaniye nasıl yıkanıyor videolarımızdan izleyebilirsiniz.

Lila Battaniye Yıkama Süreci

Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kulanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, en iyi yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, silikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Ürün yıkama taleplerinizde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır. Yıkama işleminde lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarsaflar yıkanmaktadır.

Battaniyelerin yıkama öncesinde mutlaka varsa lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.

Battaniyeler yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer.

Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir.

Battaniye yıkama servislerimiz ücretsizdir. Hemen faydalanmak için telefonla sipariş verebilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.