Halı Yıkama Kampanyaları

LİLA HALI YIKAMA FABRİKASINDAN VERECEĞİNİZ 100 TL ve ÜZERİ HALI YIKAMA SİPARİŞLERİNİZDE OSMANLI HALI’DAN YAPACAĞINIZ ALIŞVERİŞLER İÇİN %10 İNDİRİM KAZANIN !

Halı Yıkamada Kampanya

LİLA HALI YIKAMA FABRİKASINDAN VERECEĞİNİZ 200 TL ve ÜZERİ HALI YIKAMA SİPARİŞLERİNİZDE %10 İNDİRİM KAZANIN !

Halı Yıkama İndirimleri

LİLA HALI YIKAMA FABRİKASINDAN KOMŞUSUNU GETİRENE ANINDA  %10 İNDİRİM FIRSATI !

Halı Yıkama Kampanyaları

Halı Yıkama Kampanyaları güncellenmeye devam edecektir.

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Firmamızın adını duyabilmeniz için; videolarımıza fon müziği koymadık. Personelimizi firma kıyafetleriyle videoya alma sebebimiz; internetten toplama bir video olmadığını, kesinlikle gerçek bize ait bir video olduğu anlaşılabilsin. Mesai saatleri içerisinde haber vermeksizin tesisimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizliğimize garanti veriyoruz. Memnun kalmazsanız %100 para iadesi yapıyoruz.
Halı yıkama, hem yere serilen halılarınızın hem de duvardan duvara halılarınızın temiz ve sağlıklı kalmasının en etkili yoludur.
Çok sık kullanılmayan veya fazla kullanılmayan evlerde bile halılar; tozlanmaya, kirlenmeye, bakterilere ve başka pek çok zararlı maddeye sıklıkla maruz kalır. Halıları düzenli olarak süpürmek, yüzeysel temizleme için etkili olur fakat halı yüzeylerinin altında biriken zararlı maddeler ancak halı yıkanarak temizlenebilir.
Lila halı yıkama, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreler kullanmanızı sağlamakla kalmaz, sağlıklı bir yaşama mekanı oluşturmanızda da size yardımcı olur.
Halı yıkama sıklığı konusunda birçok uzman halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.
Son yıllarda yıkama firmaları sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehine gibi gözükse de, aslında aleyhlerine olmuştur. Çünkü; başta İstanbul olmak üzere yıkama firmaları bile istenen kalite standardını henüz yakalayamamışlardır. %100 Memnuniyet garantisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz