Çekmeköy Halı Yıkama

Ücretsiz servis Halı Yıkama İletisim 0216 632 1171 – 0216 443 2004 – 0541 632 1171 Halı Yıkama Servis

Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy halı yıkamafirması olarak hizmetinizdeyiz. Lila halı yıkama firmamız tam otomatik halı yıkama makinaları ve kapalı kurutma odası ve uzman personeli ile sizlere hijyenik koşullarda halı yıkama hizmeti veriyoruz. Firmamız halı yıkamanın yanında; yerinde yıkama, koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde destek olmaktadır. Ümraniye ilçesinin Çekmeköy beldesinin tüm semtlerine hizmet vermekteyiz. Aslı amacımız ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Temiz halı yıkayarak ön planda olmanın da ayrıca mutluluğunu yaşamaktayız. Özellikle halılarınız, el dokuma, antika, yün halı, step halı, ipek halı olabilir bu gibi durumlarda uzman halı yıkama fabrikaları ile çalışmak gerekmektedir. Bizler hali hazırda kurulu tam otomatik makinalarımız ile hijyenik koşullarda ve doğru ekipmanla değerli halılarınızın da yıkamasını yapmaktayız. Çekmeköy’ün en temiz halı yıkama firması olan Lila Halı Yıkama fabrikamız da halılarınızı bize teslim edin, yıkamasını yapıp ücretsiz aracımız ile teslimatını yapalım. Fabrikamız da tam otomatik halı yıkama, sıkma ve kapalı alan kurutma odası mevcuttur. Profesyonel ekibimizle sizlere temizlik ve halı yıkama hizmeti vermeye hazırız.

Lila Halı Yıkama ve Temizlik Hizmetleri 2005 yılında faaliyete başlamıştır. Tecrübeli ekibimiz ile halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Halı yıkamakoltuk yıkamayorgan yıkamabattaniye yıkamahalı kenarı overlok konusun da sayılı öncü firmalar arasındayız. Halı yıkama ve el halılarının temizliği için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızda  mevcuttur. Tesisimiz  günde 1000m2 halı yıkama kapasitesine sahiptir. 

Anadolu yakasında ki müşterilerimizin halılarını 8 saat içinde teslim alacak araç kapasitesine sahibiz. Bizi tercih etmeniz,  sizlere daha iyiyi sunma gayretimizi arttırıyor… Sitemizde anlatmaktan çok daha rahat anlaşılabilmesi ve gerçekliliğini ispat edebilme adına videolara yer verdik. Biliyoruz ki halı yıkama sektöründeki çok büyük kesim müşteriyi kandırma adına kendi bünyesinde olmayan ekipmanların resimlerini , videolarını internet sitelerine koymakta ve müşteriyi mağdur etmektedir.

Son yıllarda yıkama firmaları sayısında önemli bir artış olmuştur. Bu durum halıları için yıkama hizmeti alan tüketicilerin lehine gibi gözükse de, aslında aleyhlerine olmuştur. Çünkü; başta İstanbul olmak üzere yıkama firmaları bile istenen kalite standardını henüz yakalayamamışlardır. %100 Memnuniyet garantisi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Çekmeköy Halı Yıkama hizmeti Lila Halı Yıkama güvencesiyle!

Bir cevap yazın